Dzień:
Godziny pracy:
Środa
09:00 - 14:00
Umów konsultację u specjalisty

Z listy poniżej możesz wybrać formę konsultacji:

  • wizyta w gabinecie
  • wideoporada
  • teleporada

Zadzwoń, aby umówić wizytę

507 022 003
mgr
Karolina Rucińska
Psycholog dziecięcy
O mnie

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia, Trener Treningów Umiejętności Społecznych oraz Trener Treningów Zastępowania Agresji.
Ukończyłam studia psychologiczne, ze specjalizacją psychologia kliniczna na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Jestem certyfikowanym trenerem Treningów Umiejętności Społecznych (TUS) oraz Treningów Zastępowania Agresji (TZA). Aktualnie jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Poznawczo-Behawioralnej CBT w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas stażu w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie na Oddziale Środowiskowym oraz Oddziale Ogólnopsychiatrycznym.

Po studiach rozpoczęłam prace jako psycholog, pracując z dziećmi i młodzieżą w Fundacji Big Brothers Big Sisters of Poland oraz w świetlicy socjoterapeutycznej w Warszawie. Prowadziłam treningi TUS oraz TZA w grupach przedszkolnych, wczesnoszkolnych oraz młodzieży w klinice psychiatryczno-psychologicznej. Prowadziłam także indywidualne spotkania terapeutyczne z dziećmi i młodzieżą.

Moja specjalizacja

pecjalizuje się w pracy z dziećmi oraz młodzieżą z:

  • diagnozą całościowych zaburzeń rozwoju, w tym autyzmu i Zespołu Aspergera;
  • obniżoną samooceną, myślami samobójczymi, depresją;
  • zaburzeniami lękowymi;
  • zaburzeniami zachowania, w tym napady agresji;

Prowadzę również konsultacje z rodzicami doświadczającymi trudności w wychowaniu.

Umów konsultację u specjalisty

Z listy poniżej możesz wybrać form konsultacji: wizyta w gabinecie, wideoporada lub teleporada.

phonecrosschevron-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram