Zadzwoń do nas
507 022 003
Nasz adres
ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa

Lęk u dziecka - na co zwrócić uwagę oraz jak pomóc.

Powrót do szkoły bądź przedszkola po dłuższej przerwie wakacyjnej, bywa stresującą sytuacja dla naszych dzieci. Muszą one na nowo dostosować się do zasad, norm oraz warunków panujących w danym miejscu. Rutyna, która jest od nich wymaga, może okazać się przytłaczająca. W szczególności że przez kilka miesięcy wyglądała zupełnie inaczej.

Przejdź do artykułu

Przeziębienie, grypa czy COVID-19? Choroby układu oddechowego u dzieci.

Twoje dziecko ma ból gardła, kaszel i wysoką gorączkę. Czy to COVID-19? Czy to może być grypa? A może zwykłe przeziębienie lub inna choroba?

Przejdź do artykułu

Jak wybrać dobrego pediatrę?

Od dnia, w którym dowiadujesz się o ciąży, podejmujesz decyzje mające wpływ na całe życie Twojego dziecka - takie jak chociażby wybór imienia. Aby zapewnić swojemu noworodkowi jak najzdrowszy start, będziesz szukać pediatry, który zaopiekuje się Twoim dzieckiem od pierwszej wizyty u lekarza, aż do wieku nastoletniego. Jak wybrać odpowiedniego lekarza?

 

Przejdź do artykułu

Wakacje a ucho pływaka u dzieci

Czym jest ucho pływaka? Jakie są objawy? Jak go unikać?

Przejdź do artykułu

Na wakacjach uważaj na kleszcze

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze. Niestety towarzyszy mu również sezon na kleszcze. Chociaż o obecność kleszczy obawiamy się zwykle udając się na wypoczynek poza miastem, na kleszcze możesz się natknąć również wśród zieleni miejskiej.

Przejdź do artykułu
cross-circlearrow-right-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram