Dzień:
Godziny pracy:
Czwartek
9:00 - 12:00
Piątek
13:00 - 17:00
Umów konsultację u specjalisty

Z listy poniżej możesz wybrać formę konsultacji:

  • wizyta w gabinecie
  • wideoporada
  • teleporada

Zadzwoń, aby umówić wizytę

507 022 003
mgr
Katarzyna Czupryna-Chudek
Psycholog dziecięcy, diagnosta dzieci i młodzieży
O mnie

Jestem absolwentką psychologii o specjalności psychologia kliniczna na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Dodatkowo swoją wiedzę zdobywałam i rozwijałam w ramach studiów podyplomowych z zakresu Wczesnej Interwencji i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka na Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz studiów podyplomowych z zakresu Oligofrenopedagogiki w Wyższej Szkole Ateneum w Gdańsku.

Ukończyłam roczne szkolenie z psychoterapii behawioralno-poznawczej dzieci i młodzieży oraz liczne szkolenia z diagnozy psychologicznej w tym z wykorzystania narzędzia ADOS-2 w diagnostyce. W specjalistycznej przychodni dziecięcej Kindermedica jestem psychologiem dziecięcym diagnozującym Autyzm, Zespół Aspergera oraz ADHD.

Doświadczenie dobywałam m.in. w Zespole Szkół Specjalnych, Centrum Wczesnej Interwencji, Fundacjach, Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym. Prowadziłam terapie indywidualne oraz grupowe, treningi umiejętności społecznych. Aktualnie jestem związana z jedną z warszawskich Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej gdzie pracuję jako diagnosta.

Moja specjalizacja

Specjalizuję się w diagnozie dzieci i młodzieży.

Umów konsultację u specjalisty

Z listy poniżej możesz wybrać form konsultacji: wizyta w gabinecie, wideoporada lub teleporada.

phonecrosschevron-right