Dzień:
Godziny pracy:
Czwartek
14:00 - 17:20
Umów konsultację u specjalisty

Z listy poniżej możesz wybrać formę konsultacji:

  • wizyta w gabinecie
  • wideoporada
  • teleporada

Zadzwoń, aby umówić wizytę

507 022 003
dr n. med.
Małgorzata Łyszkowska
Gastroenterolog
Pediatra
O mnie

Od początku pracy zawodowej jestem lekarzem w Instytucie-Pomniku Centrum Zdrowia Dziecka. Przez pierwszych 17 lat w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii, następnie przez 4 lata w Klinice Pediatrii i Żywienia. Obecnie pracuję jako konsultant pediatra i żywieniowiec w Klinice Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów.

Zajmuję się dziećmi od okresu noworodkowego do pełnoletności. Moje zainteresowania dotyczą różnorodnych schorzeń przewodu pokarmowego, zaburzeń stanu odżywienia, jak i sposobów postępowania żywieniowego. Swoje doświadczenie zawodowe i specjalizacje zdobywałam w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w Klinice Gastrenterologii i Żywienia Szpitala Necker w Paryżu. Sprawuję funkcję wice-prezesa Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu oraz redaktora naczelnego kwartalnika Postępy Żywienia Klinicznego. Pracuję też jako konsultant do spraw leczenia żywieniowego w Instytucie Kardiologii w Aninie. Jestem wykładowcą studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Moja specjalizacja

Specjalizuję się w:

  • Leczeniu chorób układu przewodowego i pokarmowego u dzieci
  • Leczeniu zaburzeń stanu odżywiania
  • Leczeniu żywieniowym dzieci
  • Bilansie i szczepieniach u dzieci

Wiek konsultowanych pacjentów:
dzieci od urodzenia do 18 roku życia

Umów konsultację u specjalisty

Z listy poniżej możesz wybrać form konsultacji: wizyta w gabinecie, wideoporada lub teleporada.

phonecrosschevron-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram